Krevat per femije

Shitet nga: Isuf 07 Tet 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes krevatin per femije me luhatese. Eshte ne gjendje shume te mire, dhe shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim