Krevat per femije

Shitet nga: Faton 24 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet krevati per femije ne gjendje shume te mire. Krevati ka 6 dollape per rroba dhe nje dollap te thelle. Krevati mundet lehte te cmontohet ne komode, krevat dhe tavoline si dhe te perdoret per me vone kur te rritet femija. Ne cmim perfshihen edhe jorgani, dysheku, carcafi, jasteku dhe mbrojteset.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim