Krevat per femije

Shitet nga: Mimoza 22 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shes krevetin per femije (djal) ne forme te vetures me jogi te ri vetem 140 euro - eshte i ruajtur dhe ne gjendje shume te mire garantoj per te se ka qene shume pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim