Krevet per femij

Shitet nga: Elvane 07 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kreveti per femij edhte ne gjendje te rregullt dhe pothuajse i paperdorur . numri per kontakt eshte 044594714 mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744594714
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim