Llaptop per femij

Shitet nga: Agim 09 Sht 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes llaptop per femij eshte shum i mir dhe nuk ka asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim