Maksikoza dhe dubaki ne gjendje te shkelqyer.

Shitet nga: Privat 16 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Maksikoza 25e, kurse Dubaki 15e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim