Maksikoze per femije (e bler ne SHBA)

Shitet nga: Naser 29 Krr 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet Maksikoza e bler ne SHBA e cila eshte ne gjendje shume te mire (shihe fotot). Kjo maksikoz psedon dy pjese, pjesa qe vendoset ne makine per ta ber me te leht dhe me te shpejt vendosjen dhe zhvendosjen e maksikozes.

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne: 045 422 474.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim