Maxikoza&qanta per nenen

Shitet nga: xx 26 Dhj 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Maxicoza e pershtashtshe deri ne 15 kg
Nga firma nannybaby pjesa e epert levizese e lehte per ta bartur ndersa materiali heket dhe pastrohet
Cmimi i maxicozit i fiksum 30€
Qanta 8€
Mundesi e dergeses ne ter rajonin e kosoves per vetem 3€ post
Viber+37744856569
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim