Mbajtëse për fëmijë

Shitet nga: ganja 02 Nën 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
E re e pa perdorur dhe është shume e pershtatshme per te mesuar femijet qe te Ecin me shpejt dhe shume me leht te perdoret nga nenat w femijeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim