Seti per bebusha

Shitet nga: sami 19 Sht 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Mjetet per Bebe jane blere 150 CHF ne Zvicer para 5 muajsh,
Jane shume te pershtatshme dhe te rehatshme per bebusha prej lindjes deri ne 6 muaj ose me shume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim