Shes krevatin per femij dhe tepihun

Shitet nga: ardian 08 Mar 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes krevatin per femij ne gjendje te mire dhe tepihun per dhome te vajzave .QMIMI 70 E per dyat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim