Shes Karrocën per femijë

Shitet nga: Arton 03 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes Karrocën per femijë
eshte ne gjendje shume te mir dhe osht 2 muj e perdorur dhe shum e rujtun per me shum info +37745232015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim