Shes Kolicen Origami / 4Moms

Shitet nga: Njomeza 18 Nën 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes kolicen Origami, shume e rujtur. Hapet dhe mbyllet vetë në prekjen e një butoni. Posedon edhe shporte per femije deri ne 6 muaj, mbeshtjellsin e shiut, adapter per telefon qe mbushet ne ecje permes gjeneratoreve ne rrotat e pasme qe mbushen ne ecje.

Per me shume shihni linkun:
https://www.youtube.com/watch?v=ERQHRo0fHGE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim