Shes Krevat per Femije

Shitet nga: Valter 03 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Krevati eshte pothuajse i ri, bashke me jogi eshte shume funksional i perbere nga tavolina e punes dhe dollapi.

Cmimi i negocueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim