Shes inventarin

Shitet nga: Qeti 29 Sht 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes komplet inventarin per qerdhe me nje qmim te volitshem jane vetem pak muaj te perdorura thuajse te reja krevate per beba dhe te rritur, tavolina pune, lodra, enet per ushqim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim