Shes jastekun per shtatzena e per foshnje

Shitet nga: Edita 16 Nën 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes jastekun per shtatzena e per foshnje(firme sllovene Baby Center). I perdorur por ne gjendje te rregullt, kellefi eshte me patent dhe pastrohet shume lehte. (Cmimi i blerjes 45eur)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim