Shes kreveta per femije - LEXO EXTRA OFERT

Shitet nga: DGT - Music 20 Jan 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes kreveta per femije , te leht dhe praktik . 40 euro me jogi me material Skaj .

Prishtine Veternik
info : 045 555 466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim