Shes shtrat per femije

Shitet nga: Mimoza 17 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet shtrati per femije.. krejt e re, e pa perdorur, si dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim