Shes shtratin per femije

Shitet nga: Eden 02 Nën 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes shtratin per femije me dimension 65/160. Shtrati eshte n gjendje te rregullt, e ka edhe jogin por jogi eshte me i vogel se shtrati. Cimimi i shtratit dhe i jogit eshte 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim