Shes urgjent shtrat per femije

Shitet nga: ... 30 Gsh 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shtrat per femije pothuajse i ri. S'ka gervishje dhe dyshekun e ka shume kualitativ. Shitet komplet. Cmimi me marreveshje.
Shes urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim