Shisha mini

Shitet nga: Xxxxx 29 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shisha mini nuk eshte e perdorur dhe eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim