Shitet inventari i Qerdhes

Shitet nga: Arben 26 Jan 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shiten 20 Karrige te plastikes se zier per femije. 6 Tavolina per femije. 4 shtreter per femije. Joga per femije, Mbeshtjellsit e jorganave dhe mbulesa per femije. Lodra, Vizatiem, Punime dore per femije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim