Shtrat dhe Kingur per femije

Shitet nga: Fatlum 26 Pri 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet rrethi, shtrati dhe maksikoza per femije.

Shtrati kushton 15€
Kinguri kushton 15€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim