Shtrat për fëmijë

Shitet nga: Levent 16 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shtrati eshte ne gjendje shume te mire ashtu siç po shihet ne foto dhe eshte shume pak I perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim