Shtrat per femij

Shitet nga: N.m 24 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes shtratin per femij i cili posedon dhe fjoka,pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim