Shtrat per femije prej 0-3 vjeq

Shitet nga: Valmira 12 Maj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet ky shtrat per femije i blere ne Zvicer, material druri me ngjyre te gjelbert, me dy nivele (ngritet me lart sa eshte femija ende foshnje dhe pastaj zbritet poshte kur femija rritet dhe mund te dale vete nga shtrati).
Shtrati vjen komplet me mbulesa dhe me jorgan e jastek (te njejtat qe jane ne foto).
Qmimi i pandryshueshem- 60 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim