Shtrat

Shitet nga: Diar 23 Tet 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shtrati eshte pak I perdorur lekundet dhe rrin stabil ka 4fijoka per rroba poshte eshte I pershtatshum per 2gjinit Une mbulesat ja kom ndrru vet shtrati vjen komplet 90 Pra mbulesa ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim