Shtrati hulaja dhe llaptopi HP-150eu

Shitet nga: Liki 29 Tet 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shiten te trija sendet komplet jan njejt si ne foto.jan ne gjendje te mirë llaptopi punon mire vetem adapterin nuk e ka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim