TERMOMETER ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM

Shitet nga: Nexhati 06 Jan 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes termometer i prodhuesit shume te mirenjohurn BRAUN i ardhur nga Gjermania.
Mund te perdoret per te gjitha moshat ,per femij eshte shume i pershtatshem pasi qe ne vesh vendoset nga 3 deri ne 5 sec,tregon temperaturen .
Qmimi eshte extra i volitshem si dhe i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim