Tepih Disney McQueen

Shitet nga: Buqe 14 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Tepih kualitativ dhe shume pak i perdorur nga Disney me veturen me te dashur per femije McQueen.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim