Ulese per Femije

Shitet nga: Fexhri 07 Mar 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitete ulesja per femije GRACO e cile eshte blere ne Usa edhe eshte e perdorur vetem nje rruge , dmth eshte e re, edhe eshte blere me nje cmim prej 99 $ edhe shitet me nje cmim shum me te ulet, cmimi eshte fikes 25 euro dhe nuk shitet me lire se kaq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim