bebifon si dhe lodra

Shitet nga: petriti 03 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
te githa shifen ne foto dhe jane ne gjendje te shkelqyeshme
gjesendet apo lodrat tjera kane cmime nga 8eu kurse bebifoni 20eu si dhe aquariumi me muzika te ndryshme relaksuse 15eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim