dyshek per femije 120x80 Wellpur (Danimark)

Shitet nga: florie 18 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
I shesim poashtu:
1. Jastek dhe jorgan me mbushje natyrale (pupla)
2. Tre komplete kellefa me dizajne te ndryshme. 100% pamuk
3. Dy qarshaf waterproof per dyshek 120x80
4. Rrethoje per shtrat
jasteku dhe jorgani jane ne gjendje te shkelqyer.
(Poashtu kemi edhe nje shtrat udhetimi - paluese)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim