maksikoze dhe karroce femijesh

Shitet nga: Beni 07 Jan 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Maksikoze dhe karroce femijesh ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim