maxicozi

Shitet nga: xx 13 Qer 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Maxicozi nga firma nennybaby 0-13kg e lehte per ta bartur kellefi heket dhe pastrohet +37744856569
Mundesi e dergeses brenda 48h ne ter rajonin e kosoves per vetem 3€ post
Viber+37744442141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim