samsung galaxy tab 10.1 , alcatel one touch

Shitet nga: Altin Begolli 02 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet tableti ne gjendje te rregullt eshte i perdorur vetem nje muaj dhe nje tablet samsung tablet 10.1 ne gjendje te rregullte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim