Aksion Gjitha rrobat per femije vetem 28

Shitet nga: Adla 05 Maj 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shes rroba per bebe prej moshes 0-24 muaj, por me shume ka te moshes 0-1 vjete,diku afer mbi 100 copa, kapele, hellonke,qorape, pixhame,te gjitha shumica jane nga firma te ndryshme dhe shume te ruajtura po ashtu ka edhe qebe per bebe(thuajse e re), hyrame, shtrojse per nderrimine pelenave, tesha te trasha dimrore etj,shih ne foto gjitha
Te gjitha keto shese me nje cmim shume te volitshem 30 euro.
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim