Alfa flex

Shitet nga: Alfa-flex 26 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shiten kepucet alfa-flex 2 palë ( 80-she dhe 90-she )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim