Baby phon

Shitet nga: b. 29 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Porosit online dhe merr produktin menjeher
www.facebook.com/baby collection
viber+37744812076
baby phone produkt gjerman Lorelli
Me bateri ose me adapter
Produkti i ri paperdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim