Dado, Baby Sitter

Shitet nga: Fatlinda 06 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Dado, BabySitter

Kujdesem për fëmijë të moshes 1(një) vjeçare, kam një fëmijë të moshes 1(një) vjeçare. Kujdesi do të bëhet në kushte shtëpie(banese), i rrethuar me dashuri dhe ngrohtësi të një ambienti familjar pa e ndjerë mungesen e prindërve. Qellimi imë është të edukojë fëmijët për të cilët kujdesem,ku nuk do të mungojn dhe aktivitete të ndryshme.


Adresa: Lagjia Arberia te Komuna e re Kompleksi Tregetia mbi hekurudhë blloku A4 Kompleksi posedon dhe këndine e lodrave për fëmijë.


Jeni te mirëseardhur
Nr kontaktues 049 613 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim