Garderob per vajza

Shitet nga: em 15 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
rrobat jane pothuajse te reja mosha 0deri 2 vjet ,dhe shpinozat jane te gjitha nga pambuku. te gjitha per 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim