Jakne dhe pantolla

Shitet nga: Dalmat 19 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Jakne dhe pantolla mosha 2 Der 3 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim