Jakne per vajza

Shitet nga: Zamire 02 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Jakne te Reja per vajza tri ngjyrshe per moshen 4,5 dhe 6 vjeçare. Transporti falas ne gjith Kosoven. Porosit dhe merrni brenda 1-3 dite. Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim