Jastek per karoc

Shitet nga: ELDENA 13 Tet 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   8,9 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Jastek per karroc, maksikoze dhe karrik per ushqim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim