Jastek per shtatëzani

Shitet nga: Drita 25 Shk 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
ne anglisht quhet pregnancy pillow dhe sherben per ti ofruar shtatezenave nje rehati gjate gjumit dhe pushimit.Stabilizon dhembjet e shpines dhe qafes! Cmimi i blerejes ka qene 46 euro!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim