Kamion dhe kimika.

Shitet nga: Artoni 01 Sht 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
kimika shume te mire. 50 copa + 20 lapsa = 10 euro.049185137
044185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim