Karroca 2N1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: xx 05 Qer 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Mbi 20 modele te karrocav dhe produkte tjera nga brendi i njohor Lorelli produkt gjerman
https://www.facebook.com/pages/Baby-collection/790644017660981?refid=17&ref=bookmark&_ft_
+37744812076 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim