Kepuca alfa-flex

Shitet nga: Afla-flex 30 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shes kepucat alfa-flex ,dy pale me numer 90 dhe 100she me qmim te voliteshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim