Kmish dhe pantolla

Shitet nga: Hira 14 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Kmish dhe pantoll per moshen 2der 3 vjeq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim