Mbathje per femij te gjitha 15€

Shitet nga: xx 01 Mar 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Te gjitha jan pa demtime shum.pak te perdorura per djem dhe vajza 1-5 vjet
Jan mbi 10 pal tw gjitha mund ti merrni per veteum 10€ dergesa deri ne shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim